Peanut («Арахіс») програмного забезпечення часті питання

 

1. Чи будуть ваші програми працюють на Windows 7 (Віста, ХР, мені, 2К, 98, 95)?
Так. Я розвивати їх у себе вдома, використовуючи обидві XP і Windows 7, і я перевіряю їх на ноутбук, який працює Віста. Програми запускаються на NT мережі в моїй школі. В якості операційної системи стають більш складними, тим не менш, невеликі проблеми можуть виникнути.

2. Є Mac або Linux версії цих програм?

Я хотів було, але немає. Є варіанти, однак. Одного користувача Mac повідомляє про успіх, використовуючи пакет під назвою кросовер. Інший схвалює вино, і написав Підручник для своїх однокласників (якщо ви будете слідувати цим шляхом, вам, ймовірно, доведеться змінити шрифти за замовчуванням, однак). Інший користувач запускає Winplot з Ubuntu Linux, і має письмові інструкції для тих, хто хоче зробити те ж саме. У найбільш ранні мої спроби бути програмістом (студентка), я працював з Фортрану на базі апаратних засобів компанії IBM. Двадцять років тому, коли прийшов час, щоб купити свій власний персональний комп’ютер, я залишився з платформи IBM, в основному тому, що мені сподобався проектування програм зробити те, що я хотів зробити, та програмування для IBM рекомендувалося. Я також не любив відчувати себе і виглядати на оригінальний Мак.

3. Чому не Winplot малювати товсті пунктирні лінії?

Стародавній компілятор, який я використовую для створення моїх програм не мають можливість потовщення пунктирними або штриховими лініями. На екрані дисплея, Користувач має проявіть винахідливість і знайдіть спосіб обійтися без. Для вставки в документи діаграм, однак, є рішення — експортувати діаграми в EPS-файл. Хоча на екрані не буде відображатися товста пунктирна лінія, СРР файл, цей файл може майже напевно бути імпортований в текстовий процесор.

4. Чому не Winplot (Wingeom, Winfeed, і т. д.) дозвольте мені змінити розмір вікна малювання?

ОС Windows XP була впроваджена функція «відображати вміст вікна при перетягуванні». Хоча все моє малювання віконець може бути змінений безпечно за допомогою файлу|Розмір зображення функція, це погана ідея, щоб нанести на Windows, що потрібно час, щоб намалювати їх зміст. Наприклад, це дратівливо складно просто ковзати один фрактал вікно навпроти іншого. Відрадно, що це безглузда функція може бути відключена! В XP відкрийте Панель управління|Дисплей|зовнішній вигляд|ефекти діалоговому вікні зніміть галочку напроти пункту, потім натисніть ОК і застосувати. У Windows 7, управління дійсно добре сховали: спочатку слідувати по шляху Панель управління|система і безпека|система, потім відкрийте додаткові параметри системи діалогове вікно, натисніть кнопку параметри, зніміть галочку напроти пункту в списку функцій, і натисніть кнопку застосувати.

5. Коли граф вікно коригується, навіщо неявно визначені графіки зникають, або з’являються у фрагментах?

Неявно визначені графіки будуються за спеціальною методикою, яка встановлює точку прив’язки (знайшли на випадковий пошук) на кожній компоненті зв’язності графа (повного відображення може складатися з кількох компонентів). Якщо подання коригується (шляхом збільшення масштабу, наприклад), може статися так, що опорна точка більше не видно, і відповідний компонент зникне. Криві, які залишають вигляд рами зазвичай обрізається на кордоні. Оскільки програма також зберігає ці кліп окуляри, вони можуть стати помітними, якщо подання коригується (шляхом зменшення масштабу, наприклад). Якщо в меню » вид » команду «Неявні перекроїти» перевіряється, однак, будь-яке вікно зміна буде помістити програму у режим пошуку (змушуючи перерахунок якір і затиск для окулярів), і неявні графи повинні оновити нормально.

6. Чому не 3Д Winplot малювати неявно певних поверхнях?

Він робить, але (на відміну від неявних кривих в 2D) не автоматично. Програма потребує керівництва. Після введення рівняння, користувачеві буде запропоновано вказати координати на ящик, що містить поверхню. Зробивши це, користувач повинен натиснути на «рівні» кнопка в інвентарі. Побачити Эква|текст довідки для більш докладної інформації.

7. Чому не Winplot (Wingeom, і т. д.) відкрити файл, двічі клацнувши на його значку?

Тепер Windows дозволяє в періоди імена папок. Застарілі компілятор, який я використовую для створення моєї програми стосується таких несподіваних періоди шлях як помилки, тому що в свій час вони були помилки. Рішення полягає в тому, щоб уникнути арахіс покласти файли у папки з назвами на кшталт “арахісу.wplot».

8. Буде Winplot (або Wingeom) поставити стрілки на кінцях ліній (зокрема, сокири) та інші графіки?

Стрілки, що вказують напрямок загальнодоступними; спеціально променів, векторів, і позитивний напрямок осі координат або параметрично заданих кривих. Творчий користувач знайде способи поклавши стрілки в інших місцях. Тому що це не тривіально для Winplot вирішувати самостійно, де графа «кінці», враховуючи, що деякі криві залишити вікно, а потім повернутися, стрілки на кінцях кривих зазвичай проблематично. Вони доступні для кривих з обмеженим доменів, однак.

9. Може Winplot малювати пунктирні криві?

Інші, ніж ліній і сегментів, немає. Нелінійні графіки зазвичай беруться, відзначаючи сотні точок і з’єднують їх. Навіть якщо ручки були «точково», ефект був би втрачений, тому що такі короткі відрізки. Щоб відрізняти одну криву від іншого, я виявив, що різної товщини і кольору досить.

10. Це програми дійсно безкоштовно?

Так. Я прошу тільки, що вони не можуть бути продані. Я волів би мати друзів, ніж грошей. Що мені робити, як отримати ідеї для поліпшення, і звичайно, я вдячний за повідомлення про помилки.

11. Чому Winplot (Wingeom, і т. д.) збої (робити всякі дурниці) коли я відкрийте вікно 2D «побудова графіків»?

Там цілком може бути помилка у програмі, будь Ласка, скажіть мені), але причиною зазвичай пошкоджений файл ініціалізації. Більшість вікон створюють ці ini файли, коли вони близько, збереження налаштувань користувача, таких як колір фону, розмір і положення вікна, вибір шрифту, і так далі. Якщо програма падає з будь-якої причини, в ini-файл може бути залишений холдинг поганий інформації, які витягуються програмою наступного разу, коли ви відкриваєте вікно. Хаос результати. Очевидним виходом є знайти порушника файл і видалити його з каталогу Windows. Це насправді простіше відкрити вікно клопітно після перевірки в головному меню пункт «використання за замовчуванням». Це вказує програмі ігнорувати ini, якщо він є. Як тільки вікно було благополучно закрито, його ini-файл відновлюється здоров’я.

12. Існує версія Winplot (Wingeom, і т. д.) німецькою мовою (польська, датська, тощо)?

Якщо ні, ви можете створити один. Що потрібне терпіння і час, щоб працювати через ресурс і файли довідки і перевести їх на потрібну мову. Це звичайні текстові файли, які вставляються в код програми. Вам не потрібно вміти програмувати. Існуючі іншомовних версій моїх програм були створені таким чином добровольцями. Якщо ви хотіли б добровільно перевести, тільки дайте мені знати — мій e-mail адресу можна знайти у Довідка|про програму діалогове вікно.

13. Чому Winplot не побудувати графік кубічного кореня функція?

Він буде, але ви повинні ввести в рівняння як Y = sqrt(3,х). (Див. бібліотеку файл довідки.) Тому що такі вирази, як х^(1/3) оцінюються з допомогою логарифмів, від’ємні значення х повинні бути відхилені.

14. Для побудови графіка синусоїди, можна поставити Winplot в «мірі режим», і, щоб відзначити особливий масштаб по осі x?

Проблема полягає в тому, що там дійсно дві синусоїдальні функції, одна з яких виробляє 1.00 при застосуванні його для чисельного введення 90, інший з яких виробляє 0.8940, коли ви застосуєте його до числовий введення 90. Дуже шкода, що обидві функції викликаються тим же ім’ям (гріха), яка створює враження, що це число 90, що змінює її характер. У Winplot, «гріх» завжди відноситься до радіан-режимі версія, і такі вирази, як «гріх(х град)» та «гріх(т-град)» в даний час єдиний існуючий спосіб отримання ступінь-режим версії.

Одна з моїх цілей при написанні Winplot був мати самописця, які могли б відобразити безліч різновидів графіків (у тому числі параметричних, полярних, так і неявних) одночасно на одному аркуші міліметрівки. Для того щоб це працювало, необхідно, щоб осі не обмежуватися ярлики або «режимів». Наприклад, графік може побудувати окружність параметрично як x = cos(T), У = Сін(т) стане більш вразливою, якщо значення по осях (і функції) було дозволено різко змінитися. Існування оберненої функції, такі як arcsin, ще більше ускладнює становище, оскільки спеціальною розміткою необхідна також на Y-осі.

15. Чи знаєте ви, що Winplot не » побудова графіків «інт» правильно?

Хоча ще немає повного згоди, вона стала Конвенція використовувати «стать» замість «інт», чого і Winplot робить. Це також дозволяє «інт» буде використовуватися для цілої частини числа, як припускає його назва. Ви можете прочитати більше на цю тему тут і тут.

16. Якою мовою ваші програми написані?

Стародавні ОС Windows версії 3.1 написані на Паскалі. У Windows 95/98/2К/мене/XP/перспектива/7 версій, написаних на C++.

17. Вихідний код доступний?

Немає. Я радий листуватися з ким-небудь з приводу рішень я знайшов для програмування різних завдань, тим не менше, і навіть поділитися шматками коду, але я не бажаю, щоб звільнити цілі програми. Може настати день, коли я захочу відмовитися від контролю, але зараз я ніби спостерігає за розвитком програми. Інше питання, що мій код досить важко слідувати, і мій документація, напевно, ніде поруч галузевих стандартів. Код теж об’ємні — більше 1 МБ тексту для Winplot, наприклад. Іншими словами, я сумніваюся, що можна багато чого почерпнути з нього.

18. Чи існує програма установки?

Немає. Крім реєстрації розширень файлів, немає нічого за таку програму робити. Щоб дізнатися, як зареєструвати розширення файлів (так що ви можете відкрити файл, двічі клацнувши значок), натисніть тут.

19. Яке ваше зайняття?

Я-вчитель математики. Програмування це просто хобі, яке вийшло з-під контролю. Натхнені студенти в середині 1980-х років, я написав пару МС-ДОС програм, призначений для полегшення важкої домашні завдання, що я був їх призначення. Я був заінтригований, коли почув колега опису оригінальної «геометричної Supposer», і спробував написати програму, яка могла б виконувати геометричні побудови і друку схем для тестів. Тоді я почав спільного використання цих програм з вчителями з інших шкіл. Ви можете уявити все інше.

20. Звідки у «арахісу» взялася?

Перші три літери є абревіатурою школі я викладаю в (Академія Філліпс в Ексетері, в Ексетері, Нью-Гемпшир).

Ссылка на оригинал статьи: http://math.exeter.edu/rparris/faq.html

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>