Паралельна Віртуальна машина

 

PVM (паралельна Віртуальна машина) — це пакет програмного забезпечення, який дозволяє неоднорідний набір Unix і/або Windows комп’ютери підключені в єдину мережу, щоб бути використані як один великий паралельний комп’ютер. Тому великі обчислювальні завдання можуть бути вирішені більш ефективно за допомогою сукупності потужності та пам’яті багатьох комп’ютерів. Програмне забезпечення є дуже портативний. Джерело, який доступний безкоштовно через netlib, був складений на все, від ноутбуків до комплекс crays.

PVM дозволяє користувачам використовувати існуючі комп’ютери, комплектуючі вирішити набагато більше проблем при мінімальних додаткових витратах. Сотні сайтів по всьому світу використовують ПВМ для вирішення важливих наукових, промислових і медичних проблем у додаток до ПВМ використання в якості навчального посібника для навчання паралельному програмуванню. З десятками тисяч користувачів, ПВМ став стандартом де-факто для розподілених обчислень в світі.

Струму ПВМ Новини:

 • ПВМ 3.4.6 звільнений. Включає в себе як Windows і Unix версій і покращено використовувати на кластери Беовульф. Також містить останні виправлення для роботи з останніми версіями Linux, Сонця, і sgi систем. Нові можливості в ПВР 3.4.х включають комунікативні контексти, обробники Повідомлень, постійні повідомлення, і interoperablity між NT і Unix кластерів. (Див. Розширений підручник з ПВР 3.4)
 • Паралель::ПВМ 1.4.0 звільнений. Доступний з cpan, це Perl-оболонку для ПВМ зараз реалізує групу функцій, підтримує повідомлення, розмір яких перевищує 100К і виправляє кілька витоків пам’яті. Доступно з архіву cpan ваш дружний дзеркало.
 • И-Ланг ПВМ люди в mit розробили и-Ланг прив’язок для ПВМ.
 • CUMULVS 1.1 випущена в ПВМ спін-офф проекті дозволяє легко додавати інтерактивні візуалізації та керування для вашого ПВМ додатків або додатків MPI. Працює на чому завгодно працює на ПВМ.
 • Деякі нові елементи, додані на цю сторінку кілька нових доповнень до «помітним програмне забезпечення ПВМ», розроблені третіми сторонами по всьому світу, нова версія java ПВМ, випуск Пітон порт для ПВМ, ПВМ порт на р, новий розподіл ПВМ 3.4.5 для Windows.

Актуальні статті ПВМ новини від група комп.паралельно.пвр

ПВМ підтримуваних архітектур

book ПВМ документації:

HTML-версію МІТ прес книга:
ПВМ: паралельна Віртуальна машина Керівництво користувача і Підручник для мережевих паралельних обчислень
Як замовити свою копію ($17.95) з Массачусетського технологічного інституту.

HTML-код сторінки Man для ПВР 3.3.

XPVM 1.1 технічних звітів (3 МБ приписка).

ПВР вихідний код:

ПВМ програмування:

 • Усунення неполадок ПВМ автозавантаження що робити, коли ви бачите, «помилка: не вдається запустити pvmd»
 • Компілювати проблема з redhat 7.0 і pvm 3.4.3. В redhat змінив спосіб компілятори працюють з 6.X 7.0, який викликає повідомлення про помилку компіляції. Виправлення є простим і може застосовуватися вручну: необхідно змінити 2 рядки в pvm3/ниць/lpvmpack.C наступним чином:

line 1827:   tc = (char) va_arg(ap, int);
line 1852:   th = (short) va_arg(ap, int);

потім перекомпілювати. Що повинні зробити це. Це виправлення в ПВР 3.4.4 і пізніших версіях.

 • Введення в програмування з використанням ПВМ.
 • Наг-релізи Бібліотека чисельних ПВМ та УТ оголошує офіційний реліз
 • SCALAPACK — бібліотека оптимізованих, паралельних процедур лінійної алгебри з використанням ПВМ.
 • FORGE90 — комерційний інструмент, який автоматично розпаралелює fortran та коди, за допомогою ПВМ дзвінки, якщо потрібно.
 • ВПЕ — візуальне середовище програмування (виробляє ПВМ програм). Прототип програмного забезпечення доступні.
 • ПАДЕ — НИСТ розробили графічний користувальницький інтерфейс, який включає в себе всі необхідні інструменти для розробки паралельних програм. Поточна версія використовує ПВМ передачі повідомлень бібліотеки.
 • Траппер — це графічна середовище програмування на GENIAS програмного забезпечення. ТРАППЕР містить компоненти для паралельного проектування програмного забезпечення, конфігурації обладнання, картування процесу, моніторинг процесу, графічне програмне забезпечення налагодження і моніторингу продуктивності. Використовує ПВМ при роботі над кластерами комп’ютерів.
 • ПВМ продуктивності підказки
 • Налагодження програм ПВМ

ПВМ відладчики

 1. TotalView — комерційна паралельний відладчик від Etnus (раніше Dolphinics) — молодці!
 2. Xmdb — паралельного програмування і налагодження тренер для початківців
 3. p2d2 — портативний розподіленого паралельного відладчика з НАСА.
 4. Мета — хороший інструмент, розроблений НАСА
 5. CXTRACE — комерційна версія спрямована з опуклих
 6. Д. сволота використовує очікуємо, що пакет повинен надавати інтерфейс для видачі команд відладчика. (в даний час працює під irix і aix)
 • Планувальники завдань і автоматичного балансування навантаження.
  По сторонніх розробників, робота з ПВМ включають:
 1. CONDOR
 2. CODINE
 3. CraySoft NQE
 4. PRM (Просперо Диспетчер ресурсів)
 5. DQS
 6. LSF
 7. LoadLeveler .
 • Продуктивність для моніторів серії pvm програм.
  (надішліть нами електронну пошту, якщо ви хочете бути додані в список:)
 1. XPVM 1.1 — В 10 разів швидше, і нової черги Повідомлень Переглядів.
 2. Paradyn — чим більший монітор-відладчик (новий реліз доступний!).
 3. PGPVM — виробляє файли трасування compatable з пунктом.
  Нова версія отримала назву PGPVM2 тепер доступна!
 4. PG_PVM — ще один пакет, який виробляє файли трасування compatable з пунктом. (Претензій вона також може бути використана для профілювання MPI-програм)
 5. PVaniM2.0 — забезпечує онлайн і посмертних візуалізації.
 6. Мета — хороший інструмент, розроблений НАСА
 7. І перевірити пакети в списку отладчиков
 • Примітна ПВМ супутнього програмного забезпечення
  Якщо ви думаєте, що щось перерахувати тут, дайте нам знати
 1. И-ПВМ Майкл Ленг благородний і компанії Массачусетського технологічного інституту створили з-Ланг прив’язки до ПВМ для всіх ви-и-Ланг користувачів. Насолоджуйтесь!
 2. LPVM LPVM є PVM3 прив’язок для коммон Лиспа з UFFI. Розробник, Іван Болдирєв, каже патчі вітаються.
 3. pypvm-0.92 новий реліз! Майкл Petullo і Грег Бейкер об’єднали свої пітона-ПВМ в єдиний реліз. Дуже приємно. Перевірте це.
 4. Через вікна МФЦ з ПВР Брайан Пископо описується, як зробити ПВМ сумісний з MFC (Microsoft класів), в тому числі і робочий приклад. Це дозволяє людям використовувати можливості ПВМ забезпечуючи легкий у використанні графічний користувальницький інтерфейс для Windows.
 5. Інтерфейс idl на ПВМ. Цей інтерактивний інформаційний Мова (від дослідницьких систем) інтерфейс в pvm дозволяє виконувати паралельну обробку з допомогою idl через ПВМ дзвінки. Вона аналогічна системі MATLAB за Toolbox.
 6. Динаміт динамічних ПВМ для динамічних задач (пере-)розподілу ПВМ завдання, використовуючи Динаміт Checkpointer також доступний за вищенаведеною посиланням.
 7. ПВМ конфігуратор дозволяє створити/змінити/настройка hostfiles і потім запустити їх. Великою перевагою цієї дуже красивою графічної програми є прискорення конфігурації нових кластерів. (Вихідний код тепер доступний)
 8. EasyPVM є C++ обгортка для ПВМ бібліотек. Він призначений для бути легкий і обгортання всього використовується в якості сердечника в ПВМ бібліотек. Є тільки три класи: PvmDaemon, PvmTask і PvmStream. PvmStream можливості необмежений Розмір повідомлень і суворої перевірки типів змінних пройшло. (Повний вихідний код доступний)
 9. APPSPACK бібліотека асинхронних і відмовостійких паралельних шаблон пошуку методів оптимізації. Це особливо корисно для інженерної оптимізації проектних завдань характеризується невеликим числом змінних і дорогими цільової функції оцінки.
 10. ПВМ командою gmake Жан країн labrousse випустила його командою gmake пакет програмного забезпечення.
 11. ПВМ Toolbox системи MATLAB Хав’єр тіл створила інструментарій для ПВМ виклику з MATLAB.
 12. НР-ПВМ — швидкий комерційних ПВМ клон, з поліпшеннями. ПВМ підтримує 3.3 Windows і Unix, а також поділюваної пам’яті. Безкоштовна пробна версія доступна для завантаження
 13. DAMPVM — динамічний розподіл та міграції розширення, побудований на ПВР виконавця Павло Czarnul технічного університету Гданська.
 14. WAMM (широка зона Metacomputer менеджер), розроблений в CNUCE-Інститут італійського Національного дослідницького Ради, — це графічний інструмент, побудований на вершині ПВМ. Вона надає графічний інтерфейс для допомоги в одноманітних і утомливих завдань, таких як: хост додати/Реєстрація/зняття, управління процесами, складання на віддалених хостах, віддаленого виконання команд.
 15. Фортран 90 ПВМ інтерфейс — компанією Лоран Гассер, цей TAR-файл містить всі файли, які ви повинні скористатися Фортран 90 об’єктів. Він використовується в поточному розвитку ПВМ версії його прогноз прогноз чисельної моделі. Насолоджуйтесь!
 16. tkpvm — компанією Nijtmans в Нідерландах, цей пакет поєднує в собі сили на TCL/TK та ПВМ. Гарний матеріал!
 17. tclpvm — пакет і набір інструментів, заснованих на цьому пакеті в стандартному розподілі Беовульф дистрибутива Linux. Відшукати його найближчим часом і в інших дистрибутивах Linux!
 18. Благочестивий — паралельні системи вводу-виводу для ПВМ додатків. Розроблена Vaidy Sunderam і Стів Мойєр.
 19. Adsmith — це об’єкт на основі ЦММ повністю побудований на вершині ПВМ, без використання системи залежних об’єктів. Adsmith співробітників багато методи оптимізації продуктивності, щоб поліпшити її продуктивність.
 20. WPVM 2.0 — Алешандре Алвеса з Університету Коїмбра — Португалія створила pvm версії для Windows.
 21. jPVM — нова версія 1.1.4, який працює з ПВМ 3.4, уродженець методи інтерфейсу в pvm для Java (ТМ) Платформа
 22. JPVM — це ПВМ-як бібліотеки класів, реалізованих і для використання з Java.
 23. На Perl-ПВМ — розширення Perl для ПВМ. Пам’ятаю здається на Perl думати паралельно!
 24. Pypvm-це Python-інтерфейс для ПВМ. Python-це ймовірно другий найбільш популярна мова написання сценаріїв на Perl позаду. Якщо ви використовуєте Python, паралельно йти Pypvm.
 25. CPPvm ( Сі плюс плюс ПВР) — це інтерфейс C++ для ПВМ 3.4 написана Штеффен Goerzig. Вона дозволяє відправляти/recv » (зміна швидкості на C++ об’єкти, а також використовувати розподілені об’єкти C++, і багато іншого…
 26. PowerPVM — GENIAS програмне забезпечення має високу продуктивність версії ПВР для систем Parsytec.
 27. Sciddle — програмний пакет, розроблений у швейцарської вищої технічної школи Цюріха, Швейцарія, який дозволяє програмі використовувати асинхронні віддалені виклики процедур в монітор pvm-середовища.
 28. З SP2 патч для тих, хто використовує швидкий SP2MPI порт на IBM СПб, у нас є патч для ПВМ 3.3.11, як повідомлялося помилка, яка може статися тоді, коли циклічний буфер, який проводить видатний запитом ручки будуть зіпсовані. Повідомлення про помилку «неприпустимий дескриптор в MPI_Test дзвінок». Патч впливає тільки на SP2MPI.

Додаткова інформація:

 1. Учасники Проекту
 2. Публікацій у нашій мережі обчислювальних проекту
 3. Опитування користувачів результатів описує хто що робить з ПВР по всьому світу.

Кількість користувачів ПВМ, і розмір обстеження набула настільки великі масштаби, що у нас не було часу для їх проведення та придбати наші дослідження. Ми сподіваємося, що наступна інформація буде вам корисна.
Опитування проводяться з метою з’ясування восени кожного року (звичайний текст).

 1. Фотографії та результати від EuroPVM-РКК’97. Четверте Європейське ПВМ — МПЦ групи користувачів засіданні, яке відбудеться в Кракові, Польща 3 листопада — 5, 1997.
 2. ПВМ графіка для вашого задоволення, деякі графіки з ПВМ футболки і такі (Постскриптум).
 • PVM inside — зробити наклейки, поклав їх на свої термінали.
 • PVM doughboy — оригінальний дизайн футболки (1992).
 • Doughboy Network — друшляк футболки дизайн (1993).
 • Harness the Power — динозавр футболка дизайн (1995).
 • euroPVM95 — Кінг-Конга футболки дизайн (1995).
 • It Works! — ковбой футболка дизайн (1996).
 • euroPVM96 — CFD на базі ПВМ (1996).
 • euroPVM-MPI97 — Дракон Краків (1997).

Ссылка на оригинал статьи: http://www.csm.ornl.gov/pvm/pvm_home.html

Добавить комментарий