Оптични Ілюзіі І Візуальни Явища

123 з них –  Міхаеля Баха

Оптичні ілюзії ні обдурити очей, ні обдурити мозок, але …

.. заворожують! Вони також вчать нас про наше візуальному сприйнятті, і свої обмеження. Упор тут робиться на красу, інтерактивні експерименти, і спроби пояснення зорові механізми задіяні.

Списку результатів (станом на 2015-11-15) +

Нехай це не шине вас, якщо Ви не бачите всі явища описані. Протягом багатьох ілюзій, є відсоток людей з абсолютно нормальним зором, які просто не бачать цього, часто з причин, які в даний час невідомо.

Якщо Ви не бачення вченого, ви могли б знайти тлумачний мої спроби занадто високочолі. Це не спеціально, але із зором дослідження не є тривіальним, як і всяка наука. Так, якщо пояснення здається маячнею, просто насолоджуватися явище ;–). Докладніше: Баха & Poloschek (2006) оптичні ілюзії Праймера; програмування: Бах (2014, Формат PDF).

»Оптична ілюзія« звучить принизливо, як ніби виставляючи збій у роботі зорової системи. Скоріше, я розглядаю ці явища як виділення конкретного товару екранізацій нашої зорової системи, щоб досвід роботи з стандарт перегляду ситуаціях. Ці переживання засновані на звичайних візуальних вражень, і таким чином при незвичайних контекстах може вести до небажаної інтерпретації візуальної сцени (=Байєсова інтерпретація сприйняття).

Перш ніж ми зануримося У, Я б хотів висловити мою вдячність за ваші @Зворотний зв’язок; будь-яку пораду вітається.

Руху І Часу

Яскравість & Контраст

Колір

Геометричні- & Кут Ілюзій

Космос, 3D & Розмір сталість

Пізнавальні- / Гештальт Ефекти

Спеціальностей з особи

Деякі джерела

Пожертви

Мій хліб-і-масло професія: клініка fьr Augenheilkunde, Університет Фрайбурга
Моя участь з нашої →місцевого художнього товариства

Ссылка на оригинал статьи: http://www.michaelbach.de/ot/

 

Добавить комментарий