Далі Історії Успіху

Далі можуть бути знайдені в:

 • аерокосмічний (включаючи шатл)
 • вбудовуваних систем
 • Відкриті прошивки / відкриття багажника / ноутбук кожній дитині»
 • астрономія
 • океанографія
 • Електротехніка
 • з мізерними ресурсами додатки
 • математика
 • нові та експериментальні апаратні платформи
 • Вікна, Мак, DOS, Unix і Автономна
 • мікроконтролери
 • …і багато інших!

Космічних застосувань далі був спочатку складено зараз-на пенсії учений НАСА Джеймс висип та розміщено http://forth.gsfc.nasa.gov/. З тих пір він був видалений з сайту, але архівуються тут.

Вказівки по застосуванню FORTH, Inc.

Музика Додатки

Вперед та комп’ютерної музики у технології в музиці і суміжних мистецтвах Відділ (TIMARA) в Оберлін консерваторії — 04/28/2006

Вся стаття

TalberTronics — проектів Джон Талберт
1984

Прототип міді Ріг спроектований і побудований. Це вітер контролер з датчиком тиску, 8 перемикачів, і кілька повзунків/педалі. Контролера дані надходять на одній платі Зет8 мікрокомп’ютер, який інтерпретує дані і перетворює його в MIDI-сигнали управління. У Мову Форт використовувався для програмування пристрою в якості основних, виявився занадто повільним.

1987

Остаточний варіант міді Ріг побудований. Це MIDI-контролер приладу на основі одноплатного мікрокомп’ютера і запрограмований на мові програмування forth. Гері Нельсон виконує міді Ріг на дорозі з більш ніж 200 вистав по всьому світу. Він використовує міді Ріг як продуктивність інтерфейсна частина ‘hyperinstrument’, що складається з комп’ютера Macintosh, набір цифрових синтезаторів і програмного забезпечення (Макс/МСП), що зв’язує їх разом. В ‘hyperinstrument’ контролер не обов’язково грати в ‘примітки’, він посилає сигнали виконанні рішень по відповідним комп’ютерна програма складена таким чином, щоб контролювати, як музика грається.

Після роботи з Форт-мова програмування MIDI Ріг я вражений його швидкість, компактність і простота використання. Четвертий мова складається зі словника слів (підпрограм) і кілька стеків для зберігання даних в підпрограму. Програмування на мові Форт-це питання будівництва нових слів шляхом об’єднання раніше побудованих слова, які вже є у словнику, таким чином створюючи ієрархію слів. Вищестоящий слова легко можна перевірити, запустивши їх нижньому рівні компонентів. Нижній рівень слів, які мають справу безпосередньо з процесора легко вбудовуються, навіть використовуючи асемблерний код, якщо це буде визнано необхідним для швидкості.

Огайо наукових Мікрокомп’ютера модернізований в 1987 р. далі на основі системи (далі РСК). Мова значно збільшено зі словами, які займаються гібридний синтезатор, MIDI-вхід і вихід, Таймер, пристрій, новий SID синтезатор Чіп, і всі пристрої, використовувані для контролю аналогових синтезаторів, таких як контроль напруги ЦАП і АЦП, імпульсні детектори та Генератори. Гібридний синтезатор інтерфейс перебудовується з нових генераторів сигналів і таймер управління. Флоппі-дисководи встановлюються для зберігання призначених для користувача програм.

1988

Аналоговий синтезатор схемотехніки досягає певної зрілості з наявністю фішок, таких як твердотільні музику чіпси і Кертіс музики чіпи. Я використовую ці спроектувати і побудувати вісімкове керований напругою Підсилювач (VCA частини), чотирьохядерним керований напругою фільтр (ФВК), Слухова збудника з усіма його компоненти доступні, і аналогова лінія затримки коробки. Все це реалізується з Огайо науково-мікро використання розширеного далі утиліта слів.

1993

Робота почалася з проектування і будівельного контролю напруги для MIDI-пристроїв. Один проект використовує мікропроцесор 8088 з ПЗУ на основі системи контролінгу далі 8 біт АЦП. Ще один проект для перепрограмування Роланд PG1000 слайдер вікно, щоб загасити будь-який тип MIDI-сигналу.

Кріс Готель

Комерційних Додатків

Скануючий Тунельний Мікроскоп — 05/27/2011

«Я пам’ятаю ще в кінці 80-х, як класно було отримувати роздрук масиву вуглецевих атомів від першого настільного ПК скануючого Тунельного мікроскопа, який використовується в якості регулятора наш PC4000 ПК плагін дошка, яка використовується в якості його мікропроцесор Novix NC4000 далі чіп. ВТМ це була одна з кремнію композиторів раннього ОЕМ успіхи. Десь я думаю, у мене ще є четверта низькорівневий код, що використовується для управління АБВ-положення мікроскопа головку голки, яка в буквальному сенсі літати над вуглецевого зразка. На початку пре-клієнт версії системи, голови б зрідка врізаються в гори вуглецю.»

«Веселі часи».

Джордж Нікол
Джордж -на — inscenes.com

Двигун Аналізатори — 10/21/2010

«У 1986 році я працював на ведмедя Автомобільні у Брукфілд, Wi, які використовували далі в програмі двигуна аналізаторів (попередньо БД). Вони працювали з Мерседес-Бенц » тоді.»

«Я додав деякі документи на товар, який був побудований приблизно подібне програмне забезпечення. Машина я працював на була темп 200/400 модель аналізатора обладнання.»

«Я пропрацював в компанії в 1986-1987 просто перш ніж рухатися від Брукфилде в Нью-Берлін, Wi в місті, який останній рік. У травні 1988 року компанія була придбана компанією spx Corporation за $66 мільйонів».

«Попереду ще ремонт компанія під назвою команда ведмедя США. Я ніяк не пов’язаний з компанією.»

Ведмідь 400 фото
Ведмідь 3000 фото
Темп 200 брошура — 313 Кб PDF файл
ПАРЄ 400 брошура — 3.52 Мб файлу PDF
Скотт Матус
smartus -на — barclaycardus.com

Фільм Крана — 12/31/2009

«Я зробив прибудову для кадр з фільму крана передзвонив Пан плюс. Це допомагає оператору камери, виймаючи рухами ручок, і тримає камеру вказуючи на актора. Загальний час програмування було всього кілька тижнів. Це так використовується в багатьох фільмах, і один будується постійно Опри набір. Далі продовжує вигравати значні перемоги скрізь він обійняв.»

Ренді М. Dumse
Нові Компанії Micros
rmdumse -на — newmicros.com
рмд-на — newmicros.com

Легенева Програми — 11/20/2004

«Разовий лікарня програми в Д. безперервно працює в Легеневий Відділ медичного центру Седарс-Синай з кінця 70-х років.»

«Ядро програми розроблено вперед, Інк. для ПРП 11/60 тільки з 16к пам’яті. Чак Мур і Бет, а, мабуть, провів чимало безсонних ночей згорбившись компанія Tektronix терміналів, розвиток крихітних додатків. Один був в реальному часі система збору даних для дослідження функції легень випробувань, а інший був база даних для газів артеріальної крові даних. Четверте ядро було менше 1к. Коли вони пішли, заявки були функціональними, хоча система розбилися кожні 20 хвилин або близько того.»

«Я працюю з цією системою з 1981 року, на якому біллінг додатки також зросла, і зачатки системі введення замовлень для дихальної терапії розробляється. Остання була б в режимі 24×7 додатки, що вимагають набагато більш стабільною ОС. Після декомпіляції ядра, я виявив кілька помилок, які були причиною постійних аварій. Я написав ядро генератора так, щоб я могла виправити помилки і додати деякі необхідні можливості, і переписав мульти-програміст, щоб бути більш ефективним і стабільним. Ми були на нашому шляху. Ще кілька років тому, там були завжди 2-3 програмістів на персонал, просто розвивати і підтримувати програми.»

«За роки застосування були додані і відкидаються, в тому числі в режимі реального часу подих за подихом навантажувального тестування системи і різні додатки баз даних. Вона перекочувала ПРП 11/84 в 1987 році і тоді додаток джерело був переписаний для ЛМН УР/далі на ПК в 1998 році.»

«Сьогодні компанія lmi далі середовище запускається у вікні DOS під управлінням Windows 98SE ПК, підключення до користувачів, принтери, сканери штрих-кодів, лабораторного обладнання та інших комп’ютерів через 35 послідовних портів. Він підтримує стандарт hl7 зв’язків з іншими системами лікарень, відправку даних лабораторії та отримання надходження/виписки/переведення інформації. Один порт живиться іншими системами лікарень, принтер черзі, і сотні фінансових та клінічні звіти «надруковано» щодня в цій черзі, де далі система аналізує їх, щоб заповнити численні бази даних. Це дає нам унікальну можливість автоматично вивіряти інформацію, що й інші департаменти повинні робити вручну з друкованих звітів.»

«Сьогодні головна додатки всі додатки баз даних; в режимі реального часу додатків були замінені на готові системи, які підключаються послідовно. Основні сфери застосування РТ введення замовлень, виставлення рахунків, ФЗД/вправа АБГ даних і даних лабораторії. Є більше 5000 блоків активної далі вихідний код — можливо, 50 000 рядків коду. У нас є 2 Гб переважно двійкових даних, що включає результати аналізів, замовлення та фінансові дані, причому деякі з них відносяться до 1970-м років.»

«Я тепер менеджер легеневої медицини кафедри і єдиною людиною, що все ще підтримуючи далі система. Він все ще перебуває в постійному русі, додавання можливостей і адаптації до лікування пацієнтів та ефективності вимог. Лікарні є нормативні та фінансові проблеми сьогодні. Декілька працюють у чорну, та все насилу встигає за мінливої технології догляду за пацієнтами і правил. Наша система унікальна тим, що це коштує майже нічого, щоб працювати, поки ми маємо повний контроль над усіма додатками, а завдяки простоті і мощі програмування forth, може адаптуватися в короткі терміни.»

Джордж Епплгейт
апплегат -at-ix.netcom.com

Арго підводний апарат

Аргос ансамбль з сонара, джерела світла і камери було організовано безліч комп’ютерів, кожен запрограмований в інший комп’ютерний мову. Комп’ютер на безпілотних Арго сам був запрограмований на мові Форт, короткий, але універсальну мову, спочатку призначений для регулювання руху телескопи і також використовується для управління пристроями і процесами, починаючи від серцевих моніторів для спецефектів відео камер. Комп’ютер на Кнорр було запрограмовано C, потужний, але досить загадкова формулювання здатний точно визначаючи комп’ютерних операцій. Телеметричні системи в будь-який кінець пальця товстий коаксіальний кабель, що з’єднує судини, які фактично включені комп’ютери, щоб з’єднатися один з одним, був запрограмований у третіх, недорозвинений мову, відомий як мову асемблера.

Далі був єдиний мову високого рівня, які могли б бути використані на заглибні Арго комп’ютера.

Exerpted з: звивистий шлях раннього програмування
Перевірити це зачароване навчання веб-сторінок для отримання інформації про Роберт Д. Баллард, підводний дослідник

В одному рядку посилання на цю далі програма може бути знайдено в 1985 запис на байт це Коротка історія мов програмування: «далі контролює занурювальні санчата, знаходить катастрофа Титаніка»

Барт стоянці контролери АМ дослідження — 01/15/2004

«Барт стоянці контролери під управлінням ранньої версії amrFORTH на мікроконтролер 80C552. Зроблено майже 10 років тому, ви побачите цю машину в якості коробки нержавіючої сталі всередині станції після покупки квитка і входу в турнікет.»

«Ви повинні пам’ятати свій машиномісце номер, то введіть його в машину. Розподілена база даних містить всі використовувані в даний час машино-місць. Безпеки пробиває спеціальний код і отримує роздруківку нібито порожніх прилавків, якісь машини, в яких оформляються. Це запобігає Барт парковок переповнювали покупців, як і раніше, надаючи парковка, доступну для меценатів.»

Альберт Чи Мітчелл

MIDI-контролер Ztar

У Старр Labs Ztar це гітара-як midi контролер для музичних синтезаторів. На відміну від пристроїв, які намагаються отримати контроль потоку міді від аудіо вихід звичайній гітарі, на Ztar-це повністю цифровий інструмент з внутрішнім мікропроцесором і датчиками для ладів і струн.

Сотні датчиків повинні бути відібрані і опрацьовані в реальному часі генерувати MIDI управління потоком, і, щоб уникнути невідповідності термінів, що буде боляче помітна в музичному виконанні. На Ztar використовує zilog по готель super8 мікропроцесор, запрограмований у суміші Форт і асемблер, щоб задовольнити ці вимоги.

Компанія Tektronix глобальної мережі/локальної мережі аналізатор протоколів

Цей продукт складних додатків баз даних використання мови Форт.

Також подивіться наступні посилання:

Дорадо Систем — 01/15/2004

«Ось ескіз вперед і Дорадо систем. Ми продали 650 енергія контролерів пощастило ринках зробив вперед, кілька тисяч панелями контролю доступу і десятки тисяч магнітною смугою зчитувачі карт (4,000 поодинці в Міжнародний аеропорт Денвер).»

«Всі продукти були зроблені вперед, в основному, 68HC11, у Форт-асемблер і деякі великі продукти в енергію управління, кард-рідер кодування та ін. високий рівень вперед. Деякі продукти біг на ПК, деякі 6502s для 68HC11 притопити систем. Андрій McKewan був наш гуру як я поетапного програмних продуктів в кінці 80-х років.»

Білл Ragsdale

Проекти

Боїнг

Боїнг 777 Систем Авіоніки

«Розроблений і кодуються далі вбудованих ядер для запуску на Боїнг 777 систем авіоніки. У Forthkernels використовуються для верифікації інженерного проектування, контролю виготовлення та налагодження відмовили апаратних блоків. Ядро писалося на асемблері для 68030, 68332, і 80960 мікропроцесорів. Я викладав вступний програмування forth класи до обладнання інженери-конструктори, і допомога з проблемами в їх далі код. Розробка велася на віск комп’ютер з використанням CMS (системи управління-Код) для відстеження вихідного коду розвитку. Налагодження та інтеграція ядра було зроблено з використанням в-ланцюг-емулятори.»

Robert Blythe

Функціональне Випробування Ядер

«Був відповідальним за впровадження функціонального тестування ядер (ТКМ) у всіх КАС/КМВ 777 lrus безкоштовно. В ТКМ-це інтерпретатор, резидент на всіх літаках » Боїнг-777 сходить. Завдання також вимагає включення нових вперед і характеристики нового обладнання для 68xxx серії.»

Dennis R. Montgomery

Дослідження Застосування

Реабілітація Додатків

Alexis Wheelchair

Алексіс був новаторський електрична крісло-коляска за допомогою «колеса усередині коліс» дизайн. Він унікальний тим, що він може перетворити у свій власний слід і рухатися боком. Ва пало-Альто охорони здоров’я системи реабілітації науково-дослідний центр Інтекс ліцензованими підприємствами Алексіс наявних у продажу в 1987 році, і зробив Інтекс 40 передсерійних установок для польових випробувань в районі Сан-Антоніо. Протягом наступних редизайн зусилля, компанія подала на банкрутство, запобігання їх подальшої комерціалізації в цей час.

Lingraphica

Lingraphica портативний допоміжні та лікувальні пристрій зв’язку для людей з афазією в результаті інсульту або інших ушкоджень мозку. Він був розроблений під ва заслуговують розгляду проекту в реабілітаційний центр НДДКР у 1987-1989 в серійне виробництво в 1990 році під технологію передавального акта. У 1996 році, материнська компанія, Lingraphicare Америці, спрямували свої зусилля з продажем медичних виробів для надання клінічного мови і логопедичних послуг для дорослих з афазією. Свої послуги найму Lingraphica доповіді великими темпами благоустрою і краще типова результати, ніж традиційні мови-мовний терапії.

Ультразвукова Головка Контролювали Візку

Цей інтерфейс для моторизованих інвалідних дозволів пацієнтів з тетраплегією контролювати колясці швидкості та напрями руху, нахиляючи голову. в бажаному напрямку руху.

Ralph Fingerspelling Hand

Це комп’ютерне Управління електромеханічне fingerspelling боку пропонує слепоглухонемых осіб покращений доступ для комп’ютерів і комунікаційних пристроїв на додаток до людина-людина», бесіди.

Ссылка на оригинал статьи: http://www.forth.org/successes.html

Добавить комментарий